Oferta dla firm - eventy, Mikołajki, Dzień Dziecka itd...

Współpracujemy z firmami i agencjami, które szukają nowej jakości w działaniach eventowych i którym bliskie jest pojęcie marketingu relacji zarówno w stosunku do pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. Oto i one:

Bridgestone, Stary Browar, Enea S.A., Skoda Auto Poland, Phoenix, Galeria Malta

Re-view, One-Event

Zachęcamy inne firmy i instytucje do skorzystania z naszych pomysłów na dostarczenie klientom, pracownikom czy szerszej społeczności ciekawych, twórczych doświadczeń w ramach:

- imprez integracyjnych dla pracowników lub kluczowych klientów,

- eventów plenerowych,

- imprez okolicznościowych dla dzieci (Dzień Dziecka, Mikołajki itp.).

Dla każdego klienta indywidualnie opracowywujemy program i dobieramy rodzaj atrakcji, które realizujemy z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Uczestnicy biorą udział w inspirujących działaniach twórczych, poznają techniki i często po raz pierwszy mają okazję i odwagę stworzyć własne dzieła i przedmioty użytkowe, będące potem źródłem ogromnej satysfakcji.

Zapewniamy również konferansjerów, atrakcje sceniczne (spektakle, koncerty, animacje), malowanie buziek, wykonywanie portretów i karykatur. Oferujemy pokazy dawnego rękodzieła.

U nas można zamówić również artystyczne podarunki dla pracowników czy uczestników imprezy.

Oferty przygotowywujemy indywidualnie, więc zainteresowanych prosimy o kontakt:

Joanna Lewandowska, info [at] sztukapuka [dot] pl , tel.: 609 80 76 67

REALIZACJE:

WARSZTATY WIELKANOCNE - STARY BROWAR (KWIECIEń 2012)

Przez dwa weekendy przed Wielkanocą prowadziliśmy warsztaty w Starym Browarze. Temat: ozdabianie - już kultowych - zajęcy Starego Browaru cieszył się ogromnym zainteresowaniem klientów. Zaproponowalismy dwie techniki ozdabiania: decoupage oraz malowanie. Szczególnie decoupage dał uczestnikom duże pole do popisu, choć była to dla większości technika wcześniej nie znana. Powstały niezwykłe "zajęcze" wariacje: od słodkich, pisankowych króliczków we wzroki,  kwiatki i koronki, czy też w wyrafinowane, secesyjne wzory, poprzez zające pop-artowe aż po udergroundowe. Efekty mówią same za siebie:

Organizatorzy zaprosili także dziennikarzy do własnych eksperymentów artystycznych na zającach: http://www.cp.ontv.pl/sztuka-malowania-zajaca,654,3,akt.html

WARSZTATY BIżuTerii na dzień kobiet dla pracowniCZEK enea S.A. (8 MArCA 2012)

Jak to dobrze, że czasy sie nie zmieniły... Zamiast goździka i rajstop mężczyźni fundują w prezencie koleżankom z pracy warsztaty biżuterii koralikowej!!! Każda "kobieta pracująca"  mogła zaprojektować i wykonać według własnych upodobań kolczyki i wisior, które stawały się ich własnością. Potem jeszcze makijaż, stylowe zdjęcie i inne atrakcje przygotowane na Dzień kobiet przez zaprzyjaźnioną agencję One-Event dla Enea S.A. To jest prawdziwy Dzień Kobiet!

DNI OTWARTE DLA PRACOWNIKÓW FIRMY BRIDGESTONE (PAŹDZIERNIK 2012)

Firma Bridgstone S.A. zaprosiła nas do współuczestnictwa w dniach otwartych organizowanych dla pracowników i ich rodzin. Przybliżając pracownikom wartości, jakie firma przywołuje w swojej misji, dział personalny przypisał do każdej z wartości firmy atrakcje i ciekawe zadania dla dorosłych i dzieci. Pracownia przez cztery weekendy uczyła pracowników techniki malowania na bawełnie i druku szablonowego po to, aby każdy uczestnik mógł wyjść z imprezy z oryginalną, ręcznie pomalowaną eko-torbą. Mógł do niej zapakować inne cudo własnoręcznie wykonane na drugim naszym stanowisku - kolorowe, pachnące mydełka glicerynowe. Wybieranie formy, koloru, zapachu oraz dodatków z całej masy muszelek, ziół, koralików i innych świecidełek okazały się świetną zabawą dla małych, duzych i seniorów.

Warsztaty i impreza plenerowa w tematyce Piłki Nożnej "One YEAR to go - poznań 2011" (Malta, CZERWIEC 2011)

Poznań jako miasto - gospodarz Euro 2012 w rok przed mistrzostwami zorganizowało 11 czerwca 2011 na Malcie imprezę plenerową z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Pracownia została poproszona o propozycje atrakcji w tematyce piłkarskiej i sportowej. Naszym pomysłem była organizacja warsztatów, podczas których uczestnicy mogli własnoręcznie wykonać gadżety dla prawdziwych, zaangażowanych kibiców. I tak, pracując z drewnem, papierem, wełną i tkaniną, uczestnicy nabyli konkretne umiejętności i wykonali: eko-kołatki, papierowe modele piłki, piłkarskie breloczki z filcu i szaliki kibica ręcznie malowane. Namalowali także olbrzymi baner. Oprócz tego zorganizowaliśmy niecodzienne eksperymentarium gier i zabaw: łamigłówki i przyrządy sprawnościowe wykonane z przedmiotów z odzysku.  Kto nie był - niech żałuje!

Warsztaty dekorowania pierników dla pracowników Skoda Auto Poland (grudzień 2010)
Świąteczne warsztaty dla pracowników Enea s.A. (grudzień 2010)

"Dzień Rodziny" - impreza plenerowa dla pracowników firmy Phoenix i ich rodzin w Nowym Tomyślu (wrzesień 2010)

Dzień Dziecka w Galerii Handlowej Malta w Poznaniu (czerwiec 2010)

Premiera filmu MUMIA 3D Sekrety Faraonów w kinie Imax w Galerii Pestka w Poznaniu (maj 2010)

Targi Książki w Poznaniu (luty 2010)

Newsletter SztukaPuka