Najlepsze kierunki studiów na Akademii Ignatianum

Akademia Ignatianum w Krakowie od lat rozwija swój unikatowy program kształcenia, stając się jednych z najlepszych szkół niepublicznych w Polsce. Wysokiej jakości zajęcia dydaktyczne, najlepsi wykładowcy, dobrze rozwinięta infrastruktura oraz miła atmosfera – to główne atuty tej uczelni. Akademia zyskuje renomę dzięki wysokiemu poziomowi nauczania na kilku kierunkach.

Oferta dydaktyczna Ignatianum

Uczelnia proponuje podjęcie nauczania na dwóch głównych wydziałach: filozoficznym i pedagogicznym.

Wydział Filozoficzny pozwala zgłębiać wiedzę na kilku specjalnościach. Programy realizowane są w ramach instytutów. Klasyczna filozofia nauczania jest w ramach Instytutu Filozofii. Zapewniamy bardzo nowoczesne metody kształcenia dla osób zainteresowanych „królową nauk”. Nasi wykładowcy mają dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Dużym zainteresowaniem cieszy się Instytut Psychologii, a w szczególności kilka specjalizacji przez niego realizowanych. Kryminalistyka jest unikatową specjalnością, która pozwala rozwijać rzadkie, ale cenione na rynku pracy kompetencje.

W ramach Wydziału Filozofii działają także Instytut Kulturoznawstwa oraz Instytut Dziennikarstwa. Studia na tych kierunkach są wszystkim co najlepsze dla osób z humanistycznym zacięciem.

Wydział Pedagogiczny to z kolei miejsce dla osób zainteresowanych pracą w szeroko rozumianej branży edukacyjnej. Nauczanie odbywa się w ramach różnych programów realizowanych przez 3 instytuty: nauk o wychowaniu, o polityce i administracji oraz neofilologii. Duży nacisk na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką sprawia, że zajęcia z pedagogiki cieszą się dużą popularnością wśród naszych studentów.

Warunki studiowania na Akademii Ignatianum

W ofercie uczelni znajdują się zarówno klasyczne bezpłatne studia dzienne, jak też studia zaoczne czy podyplomowe. Ta ostatnia kategoria jest dedykowana w szczególności dla osób zainteresowanych pogłębianiem swojej edukacji lub łączeniem pracy zawodowej ze studiami.

Rekrutacja na poszczególne kierunki studiów odbywa się regularnie. Istnieje możliwość elastycznego dostosowania zajęć do indywidualnych potrzeb naszych studentów.

Infrastruktura uczelni obejmuje kampus wraz z salami wykładowymi o podwyższonym komforcie. Dysponujemy wszystkimi nowoczesnymi (w tym elektronicznymi) pomocami naukowymi dla studentów.

Ceny czesnego na studiach zaocznych czy podyplomowych są bardzo konkurencyjne. Dajemy możliwość złożenia wniosków rekrutacyjnych za pośrednictwem naszej nowoczesne internetowej platformy edukacyjnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here