Terminowa budowa hal magazynowych

Dobrze wykonana konstrukcja stalowa powinna być nie tylko wytrzymała, ale także w pełni dostosowana do potrzeb korzystających z niej użytkowników. Nasza firma Kobexstal specjalizuje się w budowie hal magazynowych z wykorzystaniem elementów stalowych. Wiemy, czym powinna wyróżniać się idealna konstrukcja – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa. Dbamy o terminową realizację każdego zlecenia, a gwarancja szybkiego sfinalizowania budowy wyróżnia nas na tle konkurencji.

Budowa hal stalowych – tanio i na czas

Nasi klienci mogą liczyć na szybkie postawienie odpowiedniej instalacji, zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Dzięki nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie wykonać montaż konstrukcji stalowych o różnych powierzchniach. Warto zwrócić uwagę na specyfikę wykorzystywanego przez nas materiału. Stal świetnie sprawdza się w budowie różnego typu hal, które z powodzeniem mogą być stosowane w wielu sektorach gospodarki. Jej wyjątkowa wytrzymałość nie jest jedynym atutem. Nasza firma dodatkowo dba o skuteczne zabezpieczenie stalowej konstrukcji, dzięki czemu przez długie lata sprawdza się w swojej funkcji. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest stosowanie specjalnego wykończenia. Na życzenie klienta możemy pokryć konstrukcję farbą ognioodporną, która ochroni halę na wypadek pożaru. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w przypadku bezpośredniej ekspozycji danej konstrukcji na działanie wysokich temperatur.

Kobexstal – montaż konstrukcji stalowych

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w instalowaniu hal stalowych od podstaw. Tworzymy projekt dostosowany do potrzeb klienta, a następnie w ustalonym wcześniej terminie przystępujemy do montażu. Wykorzystujemy niezawodne elementy mocujące, w tym płatwie dachowe, specjalne łączniki, tężniki międzypłatwiowe czy rygle ramy. Gotowa konstrukcja dodatkowo zostaje wzmocniona ściągiem z wieszakiem. W razie potrzeby realizujemy również montaż okładzin zewnętrznych. Udowadniamy, że budowa hal stalowych nie musi być czasochłonna. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technik stawiania konstrukcji ze stali, możemy bardzo szybko ustawić stabilną konstrukcję o dowolnej powierzchni. Dbamy o dodatkowe zabezpieczenie gotowych obiektów. Poza możliwością zastosowania specjalnych farb ognioodpornych, używamy także farb epoksydowych i poliuretanowych, dostosowując rodzaj wykończenia do specyfiki środowiska zewnętrznego. Nasze hale przez długie lata zachowują pełną stabilność i cechują się satysfakcjonującą odpornością na korozję.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala19/domains/sztukapuka.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here