Biała komoda

Uporządkuj swój dom dzięki komodzie z wybranymi przez siebie szufladami. Przechowuj swoje ubrania, akcesoria, biżuterię i inne przedmioty w dobrym stylu dzięki jednej z naszych praktycznych komód.

Nasz szeroki wybór oferuje coś odpowiedniego do każdego pomieszczenia, przestrzeni i potrzeb. Szeroko i nisko? Wysoki i wąski? Wiele małych szufladek czy kilka dużych? Wykonane z drewna, plastiku czy metalu? Nasze szafki z szufladami oferują praktyczną przestrzeń do przechowywania i dobrze wyglądają – niezależnie od tego, czy szukasz dyskretnego mebla do przedpokoju, czy przyciągającego wzrok mebla do salonu.

Zaprowadź większy porządek w swoich rzeczach dzięki komodzie

Komody z szufladami pomogą Ci utrzymać porządek w Twoich rzeczach. Przechowywane tam przedmioty można szybko znaleźć i łatwo do nich dotrzeć. W zależności od Państwa potrzeb w zakresie przechowywania, mogą Państwo wybierać spośród komód z dwoma do dziesięciu szufladami. A może masz ochotę na komodę modułową, w której to Ty decydujesz z ilu części ma być złożona.

W przypadku komód wielofunkcyjnych możesz potrzebować jeszcze więcej opcji organizacji, zwłaszcza jeśli Twoje rzeczy mają tendencję do przesuwania się w szufladach. Sprawdź nasze nowe sprytne pudełka i poszerz swoje możliwości przechowywania. Sprawdź również naszą ofertę komód z wieloma opcjami szuflad. Na przykład, niektóre modele mają kombinację małych i dużych szuflad, więc ten sam mebel może oferować różne opcje przechowywania.

Zawsze pamiętaj, aby zakotwiczyć swoją komodę lub szafkę z szufladami do ściany w swoim domu. Zazwyczaj komoda nie jest niebezpiecznym meblem. Jednakże, gdy jest pełna, może stać się dość ciężka.

Jeśli szafka z szufladami przewróci się i spadnie, może to być bardzo niebezpieczne. Jeśli w Twoim domu mieszkają dzieci, mogą one próbować wspinać się na szuflady podczas zabawy lub sięgać po coś, co znajduje się na wierzchu. Najlepszym sposobem, aby zapobiec przewróceniu się komody jest zakotwiczenie jej do ściany.

Wszystkie nasze komody mają wbudowane zabezpieczenie, które pozwala na łatwe zakotwiczenie ich do ściany i zapobiega urazom spowodowanym przewróceniem się.

Z jakiego drewna wykonana jest Twoja komoda?

W zależności od gustu, białe komody dostępne są w różnych materiałach i rodzajach drewna.

Buk: Drewno bukowe jest bardzo twardym, odpornym materiałem budowlanym, często wykorzystywanym do produkcji mebli, które są poddawane intensywnej eksploatacji. Jeśli wybierzesz białą komodę wykonaną z drewna bukowego, otrzymasz trwały produkt, który przetrwa również przeprowadzkę.

Buk twardzielowy: Jak sama nazwa wskazuje, jest to twardziel buka. Charakteryzuje się przede wszystkim efektownym usłojeniem. Idealny dla tych, którzy preferują meble lakierowane na biało, gdzie naturalne usłojenie jest nadal widoczne.

Sosna: Drewno sosnowe jest jednym z tańszych gatunków drewna. Drzewa te mają również charakterystyczne usłojenie i są bardziej przystępne cenowo ze względu na częste występowanie w Niemczech. Drewno sosnowe jest również wykorzystywane jako surowiec drzewny do produkcji płyt wiórowych, które również charakteryzują się niskimi cenami.

Lite drewno: Meble wykonane z litego drewna można nazwać takimi tylko wtedy, gdy (poza tylną ścianką i dnem szuflad) cały mebel jest wykonany z jednego gatunku drewna i nie jest fornirowany. Meble fornirowane charakteryzują się tym, że arkusze drewna zostały obustronnie przymocowane do płyty nośnej. Oznacza to, że nie są one wykonane w całości z prawdziwego drewna, ale tylko na powierzchniach. Komody z litego drewna dostępne są w różnych gatunkach drewna.

MDF: Skrót ten oznacza płytę pilśniową o średniej gęstości. Aby wyprodukować ten materiał, włókna drzewne są prasowane z substancjami wiążącymi pod ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Po tym zabiegu płyta MDF ma prawie takie same właściwości jak drewno i jest łatwa w obróbce. Ponieważ materiał ten zawiera tylko cienkie włókna drzewne, nie jest zbyt wytrzymały. Jednak meble wykonane z MDF są bardzo tanie i dekoracyjne, ponieważ są lakierowane.

W większości przypadków komody białe ze sklepów internetowych dostarczane są przez spedytora. Po otrzymaniu zapłaty następuje umówienie spotkania i dostarczenie komody do Państwa drzwi. Mebel trzeba jednak zmontować samodzielnie. Dzięki dołączonej instrukcji montażu oraz odpowiednim akcesoriom, takim jak śruby itp. nie powinno to stanowić problemu. Zaleca się jednak posiadanie w domu różnych śrubokrętów.

Dwa style wyposażenia wnętrz, które nie mogłyby być bardziej odmienne. Podczas gdy białe komody na wysoki połysk pasują do bardzo nowoczesnych pomieszczeń, białe, antyczne lub zabytkowe komody są idealne dla wszystkich nostalgików. Komoda o wysokim połysku charakteryzuje się specjalnym wykończeniem lakierem. Purystyczne wzory lub kolorowe elementy na szufladach lub ramie mebla nadają tym komodom nowoczesny wygląd. To zupełne przeciwieństwo komód vintage. Z jednej strony są one wykonane z naturalnego drewna, które zostało jedynie pomalowane na biało, a z drugiej strony są niepowtarzalne dzięki ładnym zdobieniom w drewnie, mosiężnym uchwytom w różnych kształtach.

Szafka na buty, stolik nocny czy toaletka?

Białe komody dostępne są w najróżniejszych wariantach. Stoisz przed decyzją nie tylko w zakresie materiału i stylu, ale również to, gdzie nowy mebel powinien być umieszczony, zależy od Ciebie. W zasadzie komodę można postawić wszędzie, ale w łazience warto poszukać drewna o dużych porach, które może wchłaniać i oddawać wilgoć lub wybrać model z warstwą tworzywa sztucznego. Ten ostatni wchłania niewiele wilgoci i łatwo go zetrzeć np. po prysznicu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here